روغن خراطین معجزه‌گر فروشگاه شاه جهان (حجم دهنده طبیعی)

تصویر : http://rozup.ir/view/1483265/1.jpg

جهت سفارش روغن خراطین با شمار های ذیل شده تماس حاصل فرمایید ارسال به تمام نقاط کشور ۰۲۱۶۵۱۱۴۴۶۹ - ۰۹۱۲۰۵۸۰۶۳۸


افزایش حجم ویژه آقایان، حجم دهنده و سفت کننده سینه ، چاق کننده صورت ، حجم دهنده لب ها ، گونه‌ها و ...

روغن خراطین یک روغن حجم دهنده موضعی می‌باشد. کاملا طبیعی بوده و با همه پوستها سازگار است.

در طب سنتی از این روغن جهت افزایش رشد و حجم موضعی عضلات استفاده می‌گردید که امروزه اثرات شگفت‌انگیز آن شناخته شده و جایگزین تمامی کرمهای شیمیایی، بوتاکس‌ها و جراحی‌ها که همگی از عوارض بسیاری برخوردار است، شده است.

این روغن مخصوص آقایان و خانم‌ها میباشد و با ماساژ آن روی موضع با افزایش خون رسانی، عضلات موضع مورد نظر با جذب این روغن، تغذیه شده و در نتیجه سرعت رشد و حجم گرفتن در آن افزایش می‌یابد.

کار روغن خراطین تغذیه عضلات از راه پوست میباشد. حال این عضله میتواند در هر موضع از بدن و یا صورت چه آقایان و چه خانمها باشد. و حتی در خانمها برای افزایش حجم و سفت کردن سینه نیز، کاریی بسیار خوبی دارد.

این روغن مرغوب ترین نوع موجود، می‌باشد که از غلظت و اثر بخشی بالایی برخوردار است و سالهاست مصرف آن مورد رضایت درخواست کنندگان میباشد.

خواص دیگر این محصول:

ـ بزرگ کننده و افزایش حجم موضعی ، ویژه آقایان

حجم دهنده

ـ چاق کننده صورت های استخوانی

ـ حجم دهنده گونه ها و لب ها

ـ حجم دهنده و سفت کننده سینه‌ها و ...


ـ استعمال آن برای ورزشکاران پرورش اندام جهت سرعت رشد عضلات و حجم‌دهی بر یک یا چند عضله خاص


ـ رفع خط اخم و خط پیشانی و ....

ـ رفع چین و چروک و شاداب کننده پوست

ـ ضد لک و محافظت کننده پوست صورت

طریقه مصرف:

روزی یک مرتبه موضع مورد نظر را به مدت 3 دقیقه ماساژ داده و سپس با روغن خراطین آغشته نموده و مجدداً 3 دقیقه ماساژ دهید تا روغن خوب جذب پوست شود. (در صورت امکان بهتر است روزی 2 مرتبه این عمل انجام گیرد. یکبار صبح و یکبار شب 2 ساعت قبل از خواب)

با توجه به رضایت اکثریت مصرف کنندگان از تأثیر فوق‌العاده این محصول،

عملکرد روغن خراطین کاملا تضمین میگردد.

نکته مهم :

لطفا قبل از استفاده بطری حاوی روغن را خوب تکان دهید.

برای افرادی که در نظر دارند روغن خراطین رو برای صورت استفاده بفرمایند، پیشنهاد میشود بعلت اینکه صورت در معرض گرد و غبار و آلودگیها قرار دارد و این موارد موجب بسته شدن منافذ پوست و مانع جذب روغن میگردد، حتما قبل از استقاده کردن از روغن صورت را کامل با صابونی به نام صابون سفید آب مغز بادام شستشو دهید.خرید پستی

جهت سفارش روغن خراطین با شمار های ذیل شده تماس حاصل فرمایید ارسال به تمام نقاط کشور ۰۲۱۶۵۱۱۴۴۶۹ - ۰۹۱۲۰۵۸۰۶۳۸


نکات بسیار مهم در مورد روغن خراطین جهت اطلاع مصرف کنندگان گرامی :

در حال حاضر سایتها و فروشندگان متعددی چه در اینترنت و چه در عطاری‌ها، روغنهای مختلفی را تحت اسمها و برندهای ساختگی مختلف و بعضاً با قیمتهای مجازی و گران (برای بزرگنمایی ) و یا خیلی ارزان (برای جلب مشتری) به مصرف کنندگان ارائه میدهند. و همگی از مرغوبیت کالای خود تعریف نموده و محصولات دیگران را نامرغوب و تقلبی عنوان میکنند و این نیز یکی از روشهای فریب و سود طلبی آنها است که متأسفانه در این میان درخواست‌کنندگانی که در جستجوی یک روغن خراطین اصل و با قیمت واقعی هستند، در دام تبلیغات غلط افتاده و محصولی نامرغوب را تهیه میکنند و یا سردرگم و نا امید و مردد میشوند و نمیدانند که بالاخره؛

این روغن خراطین واقعی کجاست؟

بنابراین جهت راهنمایی شما توصیه میشود جهت اطمینان از محصولی که میخواهید خریداری نمائید به نکات و نشانه‌های ذیل حتماً توجه بفرمائید:


1ـ‌ روغن خراطین اصل به هیچ عنوان بصورت کِرِم و جامد نیست و یک روغن مایع است و افرادی که تحت هر عنوانی روغن خراطین را با برندها و شعارهای مختلف بصورت کِرِم جامد عرضه میکنند، قابل اطمینان نیستند و توصیه میشود تهیه نفرمائید.


2ـ‌ روغن خراطین اصل به رنگ قهوه‌ای است و متأسفانه اکثر روغنهایی که در اینترنت و عطاری‌ها عرضه میشوند برای اینکه مصرف کننده رنگ روغن را نبیند آنرا در شیشه‌های تیره قرار میدهند. ( حتما روغن تهیه شده را در یک ظرف شفاف ریخته و به رنگ آن دقت کنید که حتماً تیره باشد) بهتر است روغنهایی که رنگ آنها قابل رویت نیست را اصلا تهیه نفرمائید.


روغن خراطین اصل به هیچ عنوان بدون بو نیست و یک بوی گرم و خاصی دارد. هر چه این بو بیشتر باشد،‌نشان دهنده خالص‌تر بودن روغن است. از خرید روغنهایی که هیچ بویی ندارند خودداری نمائید.

4ـ‌ روغن خراطین اصل یک محصول کاملاً طبیعی است که با روال طبیعی بدن ایجاد حجم میکند. و این حجم‌دهی به سرعت و یکباره نیست و نیاز به زمان دارد. متأسفانه در روغنهای خراطین تقلبی بعلت اینکه اصل نیستند و کارایی ندارند، برای حجم دادن یا واژه بهتر پف موقت ایجاد کردن، در داخل روغنهایی که ارائه میدهند مواد شیمیایی می‌ریزند که متأسفانه بعلت پفی که بصورت مصنوعی و موقت ایجاد میکند، در آینده عوارض افتادگی پوست و ... در بر خواهد داشت.

در حالی که روغن خراطین اصل و طبیعی به هیچ عنوان هیچگونه عارضه‌ای ندارد و پوست شما را بشاش‌تر و شاداب‌تر از همیشه میکند.

روغن خراطین اصل بجز اثر حجم دهندگی، خواص دیگری نیز داراست .

مثالاٌ در پوست صورت ایجاد شفافیت و درخشندگی میکند و پوست را فوق‌العاده نرم و لطیف نموده و همچنین اثر بی‌نظیری در کمرنگ کردن و محو نمودن لک‌های پوستی دارد. روغنهایی که از این خواص برخوردار نیستند به هیچ عنوان خالص و اصل نمی‌باشند.

حال ما به تعریف و تمجید متداول از محصول خود نپرداخته و دیگر محصولات را تقلبی عنوان نمیداریم.

فقط نکات بالا که نشانه‌های ظاهری و مصرفی روغن خراطین اصل می‌باشد را در نظر گرفته و با روغن خراطین که تمامی نشانه‌های یک روغن اصل را داراست، قیاس نمائید و از خرید خود اطمینان حاصل نمائید.

امیدوارم نکات بالا شما را در یافتن یک روغن خراطین خوب و اصل و طبیعی یاری نماید.

تناسب اندام با روغن خراطین

حجم دهنده گونه سینه باسن خانم ها

افزایش الت تناسلی

با کارشناس ما در تماس باشید

جهت سفارش روغن خراطین با شمار های ذیل شده تماس حاصل فرمایید ارسال به تمام نقاط کشور ۰۲۱۶۵۱۱۴۴۶۹ - ۰۹۱۲۰۵۸۰۶۳۸


موفق و سلامت باشید

خدانگهدارتان

خری روغن خراطین